Co nowego
w naszej ofercie

Butelki Dr Brown’s Options+ szeroka szyjka 150ml, ze smoczkiem poziom 1
“Dżungla” oraz “Las”

Jakie korzyści niesie ze sobą butelka Dr Brown’s Options+ szeroka szyjka?
- posiada smoczek, który kształtem przypomina pierś mamy;
- sprzyja karmieniu naprzemiennie między piersią, a butelką:
- nie zaburza odruchu ssania;
- posiada opatentowany system odpowietrzający, który redukuje kolkę, ulewania oraz gazy;
- zachowuje naturalny poziom witamin C, A oraz E + lipidów.

Dzięki 93% wskaźnikowi akceptacji nie będziesz musiał się zastanawiać, czy Twoje dziecko pokocha butelkę Dr Brown's Options+!  W kompleksowym badaniu z udziałem 884 dzieci, 93% zaakceptowało smoczek z szeroką szyjką Dr Brown's Options+! 

 Kubek niekapek 360° – picie jak ze szklanki w nowych wzorach.

Dzieci uwielbiają naśladować rodziców, a kubek 360° pozwoli na picie jak z prawdziwej filiżanki!
Kubek 360° pozwala dziecku pić z każdej krawędzi bez rozlewania. Wyposażony w uchwyty oraz wymienny zawór. Gdy dziecko będzie gotowe, usuń silikonowy zaworek i cieszcie się z nowego otwartego kubeczka. Kubki o pojemności 200 ml przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. 

Smoczki ortodontyczne Dr Brown’s – świecące w ciemności

                                                                                                                     

                                                                                                 

Zostały zaprojektowane przez dziecięcego stomatologa, a unikalna budowa pozwala na prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka. To kolekcja dla rodziców, którzy poszukują wysokiej jakości i wygody dla swojego dziecka. Wyprofilowana tarczka pozostawia dużo miejsca na nosek i policzki maleństwa. Bezpieczne podświetlenie smoczka ułatwia odnalezienie smoczka w nocy, a ładowanie odbywa się poprzez wystawienie tarczki smoczka na działanie światła. Smoczki występują w 2 rozmiarach 0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy. 

Butelka Dr Brown’s Options+ szeroka szyjka 330ml.

               

Już teraz w ofercie dostępna jest butelka Dr Brown’s Options+ o większej pojemności ze smoczkiem poziom 2 (od 3 do 6 miesięcy). Butelka posiada innowacyjny system antykolkowy, który redukuje kolkę odbijania oraz gazy. Zachowuje naturalny poziom składników pokarmowych, w tym optymalny poziom witamin C,A,E + lipidów. Pomaga w trawieniu i zapewnia spokojny sen dziecka. Smoczek w butelce kształtem przypomina pierś mamy. Został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować podobny przepływ jak podczas karmienia naturalnego. Butelka nie zaburza odruchu ssania, dzięki czemu przejście z karmienia piersią do butelki i odwrotnie jest jeszcze łatwiejsze! 

KOD FACEBOOK
KOD INSTA
KOD INSTA