Co nowego
w naszej ofercie

Co nowego

Zestawy "Od butelki do kubka"

           

                    

              

Wykonaj kolejny krok w rozwoju swojego dziecka korzystając z nowych zestawów „Od butelki do kubka”. Ułatwiają przejście ze smoczka w butelce, do ustnika kubka. Butelki wyposażone są w smoczek poziom 3 oraz dodatkowo w miękki, silikonowy ustnik niekapek. Gdy dziecko będzie gotowe, usuń wewnętrzny system odpowietrzający w butelce i zastąp smoczek ustnikiem, który przygotuje dziecko do picia z kubka. Zestawy "Od butelki do kubka" dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskie, różowe oraz zielone. Występują o pojemności 250ml z wąską szyjką oraz 270ml z szeroką szyjką. Zestawy przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Butelki antykolkowe Dr Brown's Options+

           

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr Brown's Options+ oraz nowe silikonowe smoczki do butelek, przypominające pierś matki. Butelka zapewnia dziecku komfort podczas karmienia natomiast smoczek jest zaprojektowany tak, aby zapewnić spójny, naturalny przepływ. Butelka posiada innowacyjny system antykolkowy, który zmniejsza występowanie kolek, odbijania oraz gazów. Pomaga w trawieniu i zapewnia spokojny sen dziecka. Butelkę można używać z systemem antykolkowym lub bez.

               

Butelki szklane

             

Już są! Najnowsze butelki Dr Brown’s Options+ w wersji szklanej z szeroką lub wąską szyjką. Wykonane ze szkła borokrzemowego klasy farmaceutycznej, odpornego na szybką zmianę temperatury. Butelki posiadają innowacyjny system antykolkowy, który zmniejsza występowanie kolek, odbijania oraz gazów. Pomagają w trawieniu i zapewniają spokojny sen dziecka. Butelki z szeroką szyjką posiadają również nowy kształt smoczka, przypominający pierś matki. Butelki można używać z systemem lub bez.

KOD FACEBOOK
KOD INSTA
KOD INSTA