Korzyści

Butelki Dr Brown’s Options+ dają rodzicom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą karmić swoje dziecko. Opatentowany system odpowietrzający pozwala na karmienie dziecka butelką Dr Brown’s z systemem lub bez systemu odpowietrzającego. Podczas karmienia zalecamy używanie butelki z systemem odpowietrzającym, aby dziecko doświadczyło wszystkich korzyści zdrowotnych. Natomiast gdy dziecko będzie starsze i bardziej rozwinięte, można usunąć system odpowietrzający, a butelka Dr Brown’s zapewni podobne karmienie do większości butelek.

Butelka Dr Brown’s Options+ nie zaburza odruchu ssania!
Karmienie piersią to najlepsze, co możemy dać maluszkowi, ale zdarzają się czasem nieoczekiwane sytuacje, które wymagają dokarmienia niemowlaka. Aby nie zaburzać odruchu ssania, butelka musi wymuszać na dziecku pracę języka. Butelka Dr Brown’s Options+ została opracowana przez lekarza i stwarza symulację karmienia naturalnego. Smoczek w butelce, kształtem przypomina pierś mamy oraz oferuje podobny przepływ jak podczas karmienia naturalnego. Co to znaczy podobny przepływ? Trudny, który wymaga pracy, dzięki czemu dziecko się nie rozleniwia. Dodatkowo butelka posiada wewnętrzny system odpowietrzający, który redukuje kolkę, odbijania oraz gazy, jednocześnie zachowując naturalny poziom witamin w mleku. Wszystko to sprawi, że karmienie dziecka piersią i w konieczności butelką, będzie dla Was łatwiejsze! 

                       

W ofercie posiadamy silikonowe ustniki „niekapki”, które zamieniają butelki Dr Brown’s Options+ w butelki z miękkim silikonowym ustnikiem, aby ułatwić przejście od butelki do kubka.

- dzięki zastosowaniu ustnika, przejście ze smoczka od butelki do ustnika kubka jest zdecydowanie prostsze i łatwiejsze dla Twojego dziecka;
- przed zastosowaniem ustnika w butelce, usuń wewnętrzny system odpowietrzający;
- ustnik stopniowo przygotowuje dziecko do picia z kubka;
- w ofercie posiadamy ustniki do butelki z wąską szyjką oraz szeroką szyjką;
- ustnik jest łatwy w myciu i czyszczeniu, można myć w zmywarce na górnej półce i sterylizować w sterylizatorach;
- nie zawiera BPA.

KOD FACEBOOK
KOD INSTA
KOD INSTA